Vi vil gjerne høre fra deg

Kontakt

Daglig leder Vegard Hammerstad Daglig leder Vegard Hammerstad i profil

Daglig leder

Vegard Hammerstad
vegard@weisstech.no
(+47) 907 50 027
Operativ leder Philip Andreas Aspholt-Weisser Gründer og systemutvikler Philip Andreas Aspholt-Weisser i profil

Operativ leder

Philip Andreas Aspholt-Weisser
philip@weisstech.no
(+47) 414 84 552
Faglig leder Even Skavhaug Prosjektleder Even Skavhaug

Faglig leder

Even Skavhaug
even@weisstech.no
(+47) 930 56 952
Teknisk leder Jan Egil Jægersborg Teknisk leder Jan Egil Jægersborg

Teknisk leder

Jan Egil Jægersborg
janegil@weisstech.no
(+47) 971 09 914
Leder salg & veiledning Lene Skjaker Borgli Salgsleder Lene Skjaker Borgli

Leder salg & veiledning

Lene Skjaker Borgli
lene@weisstech.no
(+47) 975 43 581
Fagrådgiver & Salg Martin Enger Fagrådgiver Martin Enger

Fagrådgiver & salg

Martin Enger
martin@weisstech.no
(+47) 992 45 586
Styremedlem Ådne Midtlin Styremedlem Ådne Midtlin i profil

Styremedlem

Ådne Midtlin
adne@total‑innovation.no

Kontakt

Kontakt WeissTech: post@weisstech.no

Support for Omhu: support@weisstech.no

Adresse: Tyinvegen 5151, 2975 Vang i Valdres

Orgnr. 817244572

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.